Kredyt

Korzystny kredyt dla osoby prywatnej lub firmy

Już dziś skorzystaj z nisko oprocentowanego kredytu, jaki może zagwarantować Ci nasza firma. Spełnij swoje marzenia!

Leasing

Idealne rozwiązanie dla przedsiębiorstwa

Leasing to najlepsza i najtańsza forma finansowania zakupu samochodu dla Twojej firmy. Współpracujemy z wiodącymi firmami leasingowymi, dlatego możemy zaoferować naprawdę korzystne warunki. Już dziś stań się posiadaczem samochodu i rozwijaj dalej swoją firmę!

Stacja ASO

Obiektywna kontrola samochodu

Masz wątpliwości co do stanu auta? Nie ma żadnego problemu aby skorzystać z autoryzowanej stacji diagnostycznej. W Poznaniu znajdują się dealerzy większości marek samochodowych więc jeśli chcesz umówimy się na wizytę i wgląd do całej historii auta.

Przeglad

W aucie zbliża się termin przeglądu

Jeżeli chcesz kupić jedno z naszych aut, w którym zbliża się termin wykonania przeglądu, wykonamy go na Twoje życzenie. Wymiana oleju, filtrów, klocków hamulcowych, rozrządu to w używanym aucie sprawy o których trzeba pomyśleć często zaraz po kupnie. Nie masz na to czasu? W ASO są wysokie ceny? Nie znasz wykwalifikowanych mechaników? Możemy przygotować samochód do eksploatacji tak, abyś o nic się nie martwił. Współpracujemy z solidnymi mechanikami, którzy podejmą się każdego zadania.

Doradztwo

Wieloletnie doświadczenie w zakupie samochodów

pozwala nam kompetentnie i rzetelnie doradzać naszym klientom. W razie pytań lub wątpliwości zadzwoń lub napisz do nas maila. Skotaktujemy się z Tobą i postaramy rozwiać wszelkie wątpliwości, a czasem podpowiemy Ci model auta wartego zakupu, o którym pewnie nigdy wcześniej byś nie pomyślał.

Nasza filozofia

Nasza filozofia polega na dostarczaniu Naszym Klientom wyłącznie samochodów używanych najwyższej jakości, starannie wyselekcjonowanych dzięki zdobytemu przez nas doświadczeniu.

Chcemy zapewnić najwyższy komfort zakupu i zminimalizować ryzyko nabycia wadliwego egzemplarza oraz wprowadzić nową jakość wśród polskich sprzedawców aut używanych o których opinia (nie bez powodu) nie jest najlepsza. Chcemy pozytywnie wyróżnić się na ich tle i dołożyć swoją cegiełkę do zbudowania ucywilizowanego rynku aut używanych w Polsce.

Naszą firmę od większości innych odróżnia to, że bierzemy odpowiedzialność za auta, które sprzedajemy. Nie pozwolimy aby wyjechał od nas egzeplarz wadliwy. Myślimy o Twoim bezpieczeństwie, satysfakcji i zależy nam na tym, abyś polecił nas swoim znajomym.

Szybki kontakt

Mail: biuro@autopc.pl
Telefon: 609-68-95-95
Telefon: 602-48-03-40

Oferta OtoMoto:


Oferta allegro.pl