O nas

Jeśli szukasz używanego samochodu z pewnym pochodzeniem, nieskręconym przebiegiem, bezwypadkowego, w bardzo dobrym stanie technicznym i do tego w realnej cenie, to dobrze trafiłeś !

Zajmujemy się importem samochodów z całej Europy. Oferujemy przede wszystkim samochody młode (do 5 lat) w bardzo dobrym stanie technicznym i wizualnym. Skupiamy się na jakości aut i staramy się zaoferować najniższe możliwe ceny. Sprowadzamy także samochody na indywidualne zamówienie klienta.

Dlaczego kupić auto właśnie u nas ? Przede wszystkim dlatego, że mamy dobre i ładne samochody:) oraz gwarantujemy ich pewne pochodzenie. Nie kręcimy liczników, przebieg jest gwarantowany i wpisujemy go na fakturze. Oferujemy auta w bardzo dobrym stanie technicznym - takie jakimi sami chcielibyśmy jeździć - i jeździmy. W każdym przypadku informujemy rzetelnie o stanie technicznym aut, nie ukrywamy niewygodnych faktów. Jeżeli jednak masz wątpliwości, to oczywiście nie ma problemu aby z samochodem udać się do najbliższej ASO w celu poddania go skrupulatnej kontroli. Jesteśmy legalnie działającą firmą i każda sprzedaż kończy się wystawieniem faktury z pełnym 23% vatem - dzięki czemu prowadząc firmę możesz sporo zaoszczędzić na podatkach. Możemy Ci również zaoferować pomoc w zakupie ratalnym lub skalkulujemy korzystny leasing. Chętnie doradzimy Ci w podjęciu ostatecznej decyzji o wyborze samochodu - nie kierujemy się stereotypami, lecz praktyką - i często otwieramy naszym klientom oczy na auta, o zakupie których nigdy by wcześniej nie pomyśleli.

Nasza filozofia polega na dostarczaniu Naszym Klientom wyłącznie samochodów używanych najwyższej jakości, starannie wyselekcjonowanych dzięki zdobytemu przez nas doświadczeniu.

Chcemy zapewnić najwyższy komfort zakupu i zminimalizować ryzyko nabycia wadliwego egzemplarza oraz wprowadzić nową jakość wśród polskich sprzedawców aut używanych o których opinia (nie bez powodu) nie jest najlepsza. Chcemy pozytywnie wyróżnić się na ich tle i dołożyć swoją cegiełkę do zbudowania ucywilizowanego rynku aut używanych w Polsce.

Naszą firmę od większości innych odróżnia to, że bierzemy odpowiedzialność za auta, które sprzedajemy. Nie pozwolimy aby wyjechał od nas egzeplarz wadliwy. Myślimy o Twoim bezpieczeństwie, satysfakcji i zależy nam na tym, abyś polecił nas swoim znajomym.

Szybki kontakt

Mail: biuro@autopc.pl
Telefon: 609-68-95-95
Telefon: 602-48-03-40

Oferta OtoMoto:


Oferta allegro.pl